semeencompass.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Пловдив, Кършияка
137 000 €
267 948.71 лв.

(1 473 €, 2 880.94 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 22:46 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 76 пъти.
Площ:
93 m2
Етаж:
3-ти от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

🧭 Агенция за недвижими имоти Семеен Компас предлага:
Оферта: 1634
Тристаен апартамент в комплекс, гр. Пловдив.

🏡 Жилището се намира в модерен жилищен комплекс с Акт 16, отличаващ се с качествено строителство, функционални разпределения и спокойна жилищна среда.

✨ Апартаментът е подходящ както за семейно жилище, така и за инвестиция с цел отдаване под наем, благодарение на отличната си локация.

📐 Разпределение:
🛋️ Просторна всекидневна с кухня и трапезария
🛏️ Две самостоятелни спални
🚿 Баня с тоалетна
🚪 Коридор
🌇 Тераса

📍 Локация и предимства:
🎓 В непосредствена близост до Пловдивски университет
🏫 До Английска гимназия
🏥 Окръжна болница
🛒 Lidl и множество магазини
🚏 Удобен градски транспорт
🚗 Бърз достъп до центъра на града

🌿 Комплексът предлага модерна визия, спокойствие и удобство, съчетавайки градска среда с комфорт на живеене.

ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Пловдив, Кършияка
Обява: 1c177801041642805

137 000 €
267 948.71 лв.
История на цената
(1 473 €, 2 880.94 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Кършияка