semeencompass.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Христо Смирненски
116 000 €
226 876.28 лв.

(1 381 €, 2 701.00 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 15:42 на 27 април, 2026 год.
Обявата е посетена 82 пъти.
Площ:
84 m2
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

🧭 Агенция за недвижими имоти Семеен Компас предлага:
Оферта: 1300

🏡 Жилището се намира в модерна сграда на 4 етажа с нисък процент общи части, осигуряваща комфорт и уединение.

📐 Обща площ: 84,56 кв.м
🏢 Етаж: 1
☀️ Изложение: Югозапад

✨ Функционално разпределение:
🛏️ Спалня
🛋️ Дневна с кухненски бокс
🚿 Баня с тоалетна
📦 Складово помещение
🚪 Коридор
🌿 Голяма тераса 18 кв.м

🌳 Имотът е тип градински апартамент , с възможност за усвояване на терасата след въвеждане в експлоатация отлична възможност за допълнително пространство и уют.

🚗 Допълнително:
🅿️ Възможност за закупуване на гараж

📍 Отлична локация, подходяща както за живеене, така и за инвестиция.

Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Христо Смирненски
Обява: 1b177729373535097

116 000 €
226 876.28 лв.
История на цената
(1 381 €, 2 701.00 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Христо Смирненски