semeencompass.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Кючук Париж
91 800 €
179 545.19 лв.

(1 530 €, 2 992.42 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 15:08 на 20 април, 2026 год.
Обявата е посетена 455 пъти.
Площ:
60 m2
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

🧭 Агенция за недвижими имоти Семеен Компас предлага:
Оферта: 1531

🏡 Апартамент в кв. Кючук Париж, гр. Пловдив

📐 Площ: 60 кв.м
🏢 Етаж: 1
🔨 Състояние: за ремонт

📍 Отлична локация в близост до Събота пазар, училища и удобен транспорт

✨ Подходящ както за живеене, така и за инвестиция

Особености
Панел

Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Кючук Париж
Обява: 1b177668690073609

91 800 €
179 545.19 лв.
История на цената
(1 530 €, 2 992.42 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Кючук Париж