semeencompass.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Христо Смирненски
124 000 €
242 522.92 лв.

(1 699 €, 3 322.96 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:46 на 20 април, 2026 год.
Обявата е посетена 84 пъти.
Площ:
73 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

🧭 Агенция за недвижими имоти Семеен Компас предлага:
Оферта: 1602

🔥 ТОП ЛОКАЦИЯ до Гребна база Пловдив!
☀️ Югозападно изложение светлина през целия ден
🏗️ Нова сграда с Акт 16

🏡 Представяме Ви светъл и функционален двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и зелени райони на града в близост до Парк Отдих и култура.

✨ Имотът предлага отлично разпределение и възможност да бъде завършен изцяло по Ваш вкус подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция.

📐 Основни характеристики:
📏 Обща площ: 73,1 кв.м. (62,3 кв.м. апартамент, 2,3 кв.м. изба, 8,4 кв.м. общи части)
🏢 Етаж: 3 от 5
🌅 Изложение: Юг/Запад
🏠 Сграда: Бутикова нова сграда с Акт 16

🛋️ Разпределение:
✔ Просторна дневна с кухненски бокс
✔ Светла и уютна спалня
✔ Баня с тоалетна
✔ Входно антре
✔ Тераса
✔ Избено помещение
Възможност за закупуване на подземно паркомясто 16 500 евро

Особености
Тухла
Асансьор
Контрол на достъпа

Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Христо Смирненски
Обява: 1b177667480269570

124 000 €
242 522.92 лв.
История на цената
(1 699 €, 3 322.96 лв./m2)

Не се начислява ДДС